המלצות

"הי רויטל, תודה רבה לכם, מעריכה מאוד את העבודה וההשקעה, אני באמת נהנית מאוד מהעבודה מולכם ובטוחה שיהיו לנו עוד פרויקטים כאלו בהמשך".
מנהלת האקדמיה של חברת דלוייט, אוקטובר 2021
"רויטל, רציתי לציין שמצגת סקר מערכות המידע בארגון אתמול ,אשר סיכמה את התובנות שלך על הארגון הייתה מאד מעניינת וגרמה לנו נחת ונתנה לנו אופטימיות על כך שניתן לצאת לדרך יעילה ומקצועית יותר, מצפים להמשך הפעילות".
הלן
סקר מערכות מידע ERP ,CRM ,WEB
חברת פארמבצטיקה , נובמבר 2020
"סדנת הסיילספורס היתה אינטימית ונעימה הסדנה נגעה בדיוק בנקודות הקריטיות של תפעול המערכת ברמה היום יומית התרגולים היו מעולים ונתנו לנו את היכולת להתמודד עם הנושא החדש שנלמד וליישמו במערכת הזמינות שלך לשאלות הייתה נהדרת"
ענבל
עמותות קרן מושל 24.01.19
"רויטל, תודה על שנה שלמה של סיוע ועזרה בייעוץ הקמת מערכת ERP במפעלי כצט, מצפה שנמשיך כך גם בשנת 2019."
אלכס
מנמ"ר כצט, ינואר 2019
"רויטל מלווה אותנו בכל נושא פריוריטי.
רויטל מנוסה, חביבה, והכי חשוב זמינה תמיד לפתור כל בעיה."
Francis Mazal
חברת קומפדיה, נובמבר 2018
"השתתפתי בסדנה שהעבירה רויטל. רויטל מעבירה אתה סדנה בצורה מאוד מקצועית, עם המון סבלנות, ייסודיות ומפגינה הרבה מאוד ניסיון. על אף שעבדתי עם הסיילס פורס בעבר - הסדנה עשתה לי הרבה סדר, והצליחה לחדש לא מעט, בכל הקשור ליישום הבסיסי והיותר מורכב. מרגיש שקיבלתי כלים וידע בכל הקשור לאובייקטים של הסיילספורס, קשרי הגומלין ביניהם, הגדרות חשובות, ניהול שדות, דוחות ועוד. ממליץ בחום לכל מי שנדרש לתפעל את הפלטפורמה של סיילפורס ורוצה להכיר את המערכת בצורה מקצועית יותר, ולא רוצה להיות תלוי באנשי יישום חיצוניים."
ניב קנטור
מומחה דיגיטל, אפריל 2019
"הזדמן לי לעבוד עם רויטל כאשר הגיעה לחברת פואמיקס לסייע בהפעלה ושדרוג של תוכנת הפריוריטי שלנו. רויטל התבלטה מאד ביכולת המקצועית שלה ותוך זמן קצר אפשר היה לראות את השיפור בהבנה וביכולת של העובדים לתפעל בהצלחה את התוכנה. רויטל גם הובילה בהצלחה רבה פרויקטים להתאמת התוכנה לצרכים הספציפיים של החברה. עבודתה בוצעה תמיד באווירה טובה, בלויאליות, בהקשבה ובסבלנות. אשמח אם יצא לי לעבוד עם רויטל שוב בעתיד."
מילן הרן
מנהלת המעבדה לפורמולציה וייצור, פואמיקס פרמצבטיקה בע"מ מרץ 2017
"רויטל היקרה, אנו מודים לך ונהנים משירותייך במערכת הפריוריטי. את מספקת לנו תמיכה, הדרכה, הטמעה והתפתחות של המערכת תוך צמיחה של חברת פואמיקס פארמבצטיקה, מובילה תהליכים משלב הרעיון ומביאה אותם לידי ביצוע. מציעה מגוון פתרונות, מספקת לנו מענה שלם לכל דרישות הפיתוח ושדרוג המערכת תוך ראיה מערכתית של צורכי הארגון. כל זאת בנועם הליכות, עם חיוך, סבלנות, מקצועיות עם הרבה ניסיון וידע שאת מביאה איתך. תמיד זמינה עבונו לכל שאלה או בעיה. תודה על פעילותך בחברתנו."
אלכס קרקוז
מנהל רכש ושרשרת אספקה, פואמיקס פארמבצטיקה, מרץ 2016
Dear Revital, The guidebook I got at the beginning of the training on how to set up customers, first sales orders and customer shipment notesis still a great help. Thank you very much anyways for always being so kind and helpful
Donna Italia Germany, July 2016

קורס להכשרת Saleforce מרץ-אפריל 2021

Harmony IT – רויטל טוינה
ניהול פרויקטים ומערכות מידע

טלפון: 058-4938049

מייל: revital@harmony-it.co.il

כתובת: רחוב המלאכה 11, פארק סיבל, ראש העין